Naruto Gra RPG - Forum

Naruto forum RPG czyli inaczej PBF. Weź udział w sesjach i zostań najlepszy!

Ogłoszenie

Uwaga! To jest forumowa gra naruto. Aby zobaczyć większość forum (niektóre działy dostępne są od rangi Genina) trzeba się zarejestrować. Zapraszamy!
Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) forum i cała jego zawartość podlega ochronie praw autorskich... ˆ więcej...

Uwaga! Forum jest obecnie wskrzeszane. Jeśli chcesz pomóc w jakikolwiek sposób, napisz w tym temacie

Za grafikę odpowiada:

Po zarejestrowaniu się na forum koniecznie zajrzyjcie do tematu "Jak zacząć grać?" Jeżeli czegoś nie wiecie to przeczytajcie "FAQ" W razie problemów piszcie w "Biurach Rady Wiosek" lub możecie skontaktować się z adminem
(ale tylko w nagłych wypadkach)
GG: 5606644 - Sarewok

Przydatne linki znajdziecie Tutaj



Do prawidłowego wyświetlania forum zalecamy przeglądarkę:
Firefox

  • Index
  •  » Biura Rady
  •  » O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

#41 2008-03-02 22:21:42

Sarewok

Rokudou Seijin

5606644
Skąd: Z innego świata
Zarejestrowany: 2007-08-22
Posty: 6086
Specjalizacja: GenJutsu, FuuinJutsu, Senjutsu
Kekkai Genkai: Sakusei Shazou (lvl 5)
Żywioł: Wszystkie
WWW

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

to jest gra forumowa, wiec grasz za pomoca postow, po rejestracji jest dostepny specjalny dzial "co zrobic aby grac" w ktorym znajduje się wiekszosc potrzebnych informacji... niedlugo (jeszcze w tym tygodniu) mam nadzieje, ze beda wszystkie jasno i wyraźnie opisane... a zeby grac to najpierw trzeba się zarejestrowac...


Zawsze znajdzie się ktoś silniejszy i szybszy niż Ty, ale to nie znaczy, że musi wygrać...
O sile wojownika nie stanowi to jak wiele i jak silne zdolności posiada, ale to,
jak potrafi je wykorzystać i jak łączyć ich cechy dla większego dobra...
Charakter człowieka w walce poznasz...
Jeśli ktoś chce was nauczyć myśleć, to nie traktujcie go jak idiotę...
The best general will aim to ruin the enemy's plans...

I'm not the one at fault.
The world is.


Sarewok



Zwycięska armia najpierw wygrywa, a potem dąży do walki. Pokonana armia najpierw walczy, a potem dąży do zwycięstwa.


Sun Tzu

Offline

 

#42 2008-03-07 19:50:48

Madara

Uczeń Akademii

9094049
Call me!
Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 151
Specjalizacja: Taijutsu

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

Można wymysleć nowy artefakt?


Wioska: Wioska Liścia
Chakra: 4.000
Kasa: 3.100
PN: 36
Sensei: Hachi

Moja karta Shinobi
Sensai

Offline

 

#43 2008-03-07 20:46:42

Tormiasz

Sugoi Sennin

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 6577

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

Można w dziale propozycje


Nikt nigdy go nie widział, krążą o nim legendy. Podczas wielkiej wojny pojawi się sprowadzając ze sobą pokój.
Według legend wiecznie młody Shinobi odziany w płaszcz. Jego bronią jest miecz, którego moc jest nieznana. Nazywają go "Wielkim Mędrcem", który podobno opanował wszystkie techniki, zawładnął także nad procesem starzenia się. Jego wiek nie jest znany, lecz wiadomo, że musi mieć ponad 400 lat, wtedy pojawiły się pierwsze wzmianki o jego istnieniu.


Wojna to pokój.
Wolność to niewola.
Ignorancja to siła.

George Orwell, "1984"

Offline

 

#44 2008-03-07 20:56:13

Madara

Uczeń Akademii

9094049
Call me!
Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 151
Specjalizacja: Taijutsu

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

A czy wtedy ałtomatycznie ma się ten artefakt


Wioska: Wioska Liścia
Chakra: 4.000
Kasa: 3.100
PN: 36
Sensei: Hachi

Moja karta Shinobi
Sensai

Offline

 

#45 2008-03-07 20:59:27

Tormiasz

Sugoi Sennin

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 6577

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

Nie. Trzeba go normalnie kupić.


Nikt nigdy go nie widział, krążą o nim legendy. Podczas wielkiej wojny pojawi się sprowadzając ze sobą pokój.
Według legend wiecznie młody Shinobi odziany w płaszcz. Jego bronią jest miecz, którego moc jest nieznana. Nazywają go "Wielkim Mędrcem", który podobno opanował wszystkie techniki, zawładnął także nad procesem starzenia się. Jego wiek nie jest znany, lecz wiadomo, że musi mieć ponad 400 lat, wtedy pojawiły się pierwsze wzmianki o jego istnieniu.


Wojna to pokój.
Wolność to niewola.
Ignorancja to siła.

George Orwell, "1984"

Offline

 

#46 2008-03-08 11:43:55

Hao

Uczeń Akademii

4018565
Zarejestrowany: 2008-02-29
Posty: 1985

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

gdzie jest lista sensei?


KP
Chakra: 1000
Wiek: 10 lat

                                                 "Co cie nie zabije, to ja to zrobię"

Offline

 

#47 2008-03-08 11:49:36

Tormiasz

Sugoi Sennin

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 6577

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

Dział:

Co zrobić aby grać - Poradnik ----> Lista Sensei


Nikt nigdy go nie widział, krążą o nim legendy. Podczas wielkiej wojny pojawi się sprowadzając ze sobą pokój.
Według legend wiecznie młody Shinobi odziany w płaszcz. Jego bronią jest miecz, którego moc jest nieznana. Nazywają go "Wielkim Mędrcem", który podobno opanował wszystkie techniki, zawładnął także nad procesem starzenia się. Jego wiek nie jest znany, lecz wiadomo, że musi mieć ponad 400 lat, wtedy pojawiły się pierwsze wzmianki o jego istnieniu.


Wojna to pokój.
Wolność to niewola.
Ignorancja to siła.

George Orwell, "1984"

Offline

 

#48 2008-03-18 19:22:04

Madara

Uczeń Akademii

9094049
Call me!
Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 151
Specjalizacja: Taijutsu

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

Co trzeba zrobić aby wstawić broń na forum i jesli się ja wstawi to ma się odrazu?
Co trzeba zrobić aby wstawić artefakt na forum i ma się ją?


Wioska: Wioska Liścia
Chakra: 4.000
Kasa: 3.100
PN: 36
Sensei: Hachi

Moja karta Shinobi
Sensai

Offline

 

#49 2008-03-18 20:08:27

Sarewok

Rokudou Seijin

5606644
Skąd: Z innego świata
Zarejestrowany: 2007-08-22
Posty: 6086
Specjalizacja: GenJutsu, FuuinJutsu, Senjutsu
Kekkai Genkai: Sakusei Shazou (lvl 5)
Żywioł: Wszystkie
WWW

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

Samemu nic nie można wstawiać, tylko za pozwoleniem Kage/Sage i najczęściej oni sami to wstawiają... wymyślone rzeczy trzeba kupić normalnie jak reszta...


Zawsze znajdzie się ktoś silniejszy i szybszy niż Ty, ale to nie znaczy, że musi wygrać...
O sile wojownika nie stanowi to jak wiele i jak silne zdolności posiada, ale to,
jak potrafi je wykorzystać i jak łączyć ich cechy dla większego dobra...
Charakter człowieka w walce poznasz...
Jeśli ktoś chce was nauczyć myśleć, to nie traktujcie go jak idiotę...
The best general will aim to ruin the enemy's plans...

I'm not the one at fault.
The world is.


Sarewok



Zwycięska armia najpierw wygrywa, a potem dąży do walki. Pokonana armia najpierw walczy, a potem dąży do zwycięstwa.


Sun Tzu

Offline

 

#50 2008-03-19 14:52:53

Madara

Uczeń Akademii

9094049
Call me!
Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 151
Specjalizacja: Taijutsu

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

Trzeba je wpisać w propozycje?


Wioska: Wioska Liścia
Chakra: 4.000
Kasa: 3.100
PN: 36
Sensei: Hachi

Moja karta Shinobi
Sensai

Offline

 

#51 2008-03-19 15:07:43

Tormiasz

Sugoi Sennin

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 6577

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

Tak


Nikt nigdy go nie widział, krążą o nim legendy. Podczas wielkiej wojny pojawi się sprowadzając ze sobą pokój.
Według legend wiecznie młody Shinobi odziany w płaszcz. Jego bronią jest miecz, którego moc jest nieznana. Nazywają go "Wielkim Mędrcem", który podobno opanował wszystkie techniki, zawładnął także nad procesem starzenia się. Jego wiek nie jest znany, lecz wiadomo, że musi mieć ponad 400 lat, wtedy pojawiły się pierwsze wzmianki o jego istnieniu.


Wojna to pokój.
Wolność to niewola.
Ignorancja to siła.

George Orwell, "1984"

Offline

 

#52 2008-04-08 19:59:46

Shizue

Gość

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

Przepraszam że piszę to tutaj...ale mam problem z zarejestrowaniem się , gdyż kod który wpisuje ciągle jest zły...a wpisuję go poprawnie na pewno! Proszę pomóżcie!

 

#53 2008-04-08 23:48:26

Hakatsu

Uczeń Akademii

13759414
Skąd: Skałka
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 114
WWW

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

Mam pytanie apropo wypłat.....wiem ze sa w srody i soboty ale nie moge wyczytac ile się dostaje....?? i czy ja mam sobie sam to dopisywac czy mam gdzies zgłaszac ze biore wypłate ??a i jeszcze jedno jak zrobic zeby miec sharingan??

Ostatnio edytowany przez Hakatsu (2008-04-09 00:08:46)


Moja karta Shinobi:

http://narutoogra.pun.pl/viewtopic.php?id=2420

Dobry ninja Wioski Ukrytej w Lisciach


Jutsu:
Specjalizacja-GenJutsu
(E)
Bunshin No Jutsu  20ch. (klony)
Henge No Jutsu  50ch. (przemiana)
Kawarimi No Jutsu  100ch. (zamiana)
Dokugiri 80ch.(trujaca chmura)
Misje:
S:
A:
B:
C:
D:
E:

Strój: Jak Kakashi z kieszonka na kunaie przy prawym posladku,
oraz czarną maską do połowy twarzy jak Kakashi oraz ochraniaczem na prawe przedramie, opaska wioski ukrytej w lisciach załozona na głowe.....

Ekwipunek: 20 kunai , 10 shurikenów,5 kartek wybuchowych,5 bomb dymnych,3 SDW

Umiejetnosci: podstawowa kontrola chakry

Walki:                                             
wygrane-0
remisy-0
przegrane-2

Walki treningowe-3

Złoto: 4.700G

PN: 11

Chakra: 4.000

Siła-E

Szybkośc-E

Offline

 

#54 2008-04-09 06:44:23

Tormiasz

Sugoi Sennin

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 6577

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

Shizue, kod wpisuj wielkimi literami

Hakatsu, wypłatę bierze się tutaj http://narutoogra.pun.pl/viewtopic.php?pid=24#p24 . Przeczytaj pierwszy post i będziesz wszystko wiedział.

Ostatnio edytowany przez Tormiasz (2008-04-09 06:44:48)


Nikt nigdy go nie widział, krążą o nim legendy. Podczas wielkiej wojny pojawi się sprowadzając ze sobą pokój.
Według legend wiecznie młody Shinobi odziany w płaszcz. Jego bronią jest miecz, którego moc jest nieznana. Nazywają go "Wielkim Mędrcem", który podobno opanował wszystkie techniki, zawładnął także nad procesem starzenia się. Jego wiek nie jest znany, lecz wiadomo, że musi mieć ponad 400 lat, wtedy pojawiły się pierwsze wzmianki o jego istnieniu.


Wojna to pokój.
Wolność to niewola.
Ignorancja to siła.

George Orwell, "1984"

Offline

 

#55 2008-04-09 06:58:21

Sarewok

Rokudou Seijin

5606644
Skąd: Z innego świata
Zarejestrowany: 2007-08-22
Posty: 6086
Specjalizacja: GenJutsu, FuuinJutsu, Senjutsu
Kekkai Genkai: Sakusei Shazou (lvl 5)
Żywioł: Wszystkie
WWW

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

a sharingan mozna miec dopiero od genina


Zawsze znajdzie się ktoś silniejszy i szybszy niż Ty, ale to nie znaczy, że musi wygrać...
O sile wojownika nie stanowi to jak wiele i jak silne zdolności posiada, ale to,
jak potrafi je wykorzystać i jak łączyć ich cechy dla większego dobra...
Charakter człowieka w walce poznasz...
Jeśli ktoś chce was nauczyć myśleć, to nie traktujcie go jak idiotę...
The best general will aim to ruin the enemy's plans...

I'm not the one at fault.
The world is.


Sarewok



Zwycięska armia najpierw wygrywa, a potem dąży do walki. Pokonana armia najpierw walczy, a potem dąży do zwycięstwa.


Sun Tzu

Offline

 

#56 2008-04-10 10:14:35

Hakatsu

Uczeń Akademii

13759414
Skąd: Skałka
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 114
WWW

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

Od czego zalezy ile się ma chakry? to się gdzies zdobywa? czy za kazdy zaliczony wykład się dostaje 1PN czy tylko za te co egzaminator napisze ze 1PN?? i ostatnie pytanie gdziemozna dostac zwierze??


Moja karta Shinobi:

http://narutoogra.pun.pl/viewtopic.php?id=2420

Dobry ninja Wioski Ukrytej w Lisciach


Jutsu:
Specjalizacja-GenJutsu
(E)
Bunshin No Jutsu  20ch. (klony)
Henge No Jutsu  50ch. (przemiana)
Kawarimi No Jutsu  100ch. (zamiana)
Dokugiri 80ch.(trujaca chmura)
Misje:
S:
A:
B:
C:
D:
E:

Strój: Jak Kakashi z kieszonka na kunaie przy prawym posladku,
oraz czarną maską do połowy twarzy jak Kakashi oraz ochraniaczem na prawe przedramie, opaska wioski ukrytej w lisciach załozona na głowe.....

Ekwipunek: 20 kunai , 10 shurikenów,5 kartek wybuchowych,5 bomb dymnych,3 SDW

Umiejetnosci: podstawowa kontrola chakry

Walki:                                             
wygrane-0
remisy-0
przegrane-2

Walki treningowe-3

Złoto: 4.700G

PN: 11

Chakra: 4.000

Siła-E

Szybkośc-E

Offline

 

#57 2008-04-10 14:55:46

Tormiasz

Sugoi Sennin

Zarejestrowany: 2008-01-12
Posty: 6577

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

Chakra zależy od wielu czynników. Zdobywa się ją awansując na wyższe rangi, zamieniając PN na chakrę (1 PN = 100 chakry), z artefaktów, umiejętności (kontrola chakry), niektóre KG dają na stałe chakrę.

Raczej za każdy zaliczony wykład mamy 1 PN (niedługo powinien zostać wprowadzony system oceniania 0/5)

Zwierzę można mieć jedynie gdy nie ma się żadnego KG (przez całą karierę na forum), wtedy prosisz o psa (tylko je można mieć) któregoś z Sage.

Ostatnio edytowany przez Tormiasz (2008-04-10 14:55:57)


Nikt nigdy go nie widział, krążą o nim legendy. Podczas wielkiej wojny pojawi się sprowadzając ze sobą pokój.
Według legend wiecznie młody Shinobi odziany w płaszcz. Jego bronią jest miecz, którego moc jest nieznana. Nazywają go "Wielkim Mędrcem", który podobno opanował wszystkie techniki, zawładnął także nad procesem starzenia się. Jego wiek nie jest znany, lecz wiadomo, że musi mieć ponad 400 lat, wtedy pojawiły się pierwsze wzmianki o jego istnieniu.


Wojna to pokój.
Wolność to niewola.
Ignorancja to siła.

George Orwell, "1984"

Offline

 

#58 2008-04-10 18:44:06

Akiraa

Uczeń Akademii

Zarejestrowany: 2007-12-23
Posty: 160
Specjalizacja: Taijutsu

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

Czyli za każdy zaliczony wykład mogę sobie wpisać 1pn?? mam jeszcze jedno pytanie  czy jak ukradłem rzecz która jest warta 1200 to mam za każde 100 złota wpisać 1 pn? czy tylko w tedy kiedy mnie przyłapią

Ostatnio edytowany przez Akira (2008-04-15 10:40:48)


Moja Karta Shinobi


Zły ninja

Wioska: Ukrytego Kamienia

Atrybuty:

Siła: C
Szybkość: C


Ruda: 20

Offline

 

#59 2008-04-27 15:08:16

 Kissaki Ookami

Uczeń Akademii

5362955
Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 3327

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

Kto jest kage wioski ukrytej w chmurach?

Offline

 

#60 2008-05-04 17:38:07

Hayate Gekkou

Uczeń Akademii

2981734
Skąd: Pełczyce
Zarejestrowany: 2008-04-07
Posty: 364
Specjalizacja: Ninjutsu
Pieczęć: Cursed Seal lvl 1

Re: O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

Ja przyznam że nie wiem, ale to musisz zobaczyć w dziale Wioski -----> Kraj Błyskawic - czy jakoś tak
Pytanko: Czy aby napewno nie można było wykasować tych wrzystkich użytkówników, którzy nie mają żadnego posta??
Albo nawet byłoby prościej zmienić całe forum (założyć nowe) i przyznam że lepiej można by było je zbudować bo wiele żeczy jest tu trudno znaleźć, a poza tym Forum jest bardzo zapełnione i zatłoczone, a gdyby zmieniono forum było by mniej użytkowników, mniej działów i postó
A oczywiście każdy ninja by miał wszystko tak jak ma na tej stronie (troche pokręcone to pytanie->a właściwie propozycja, ale prosze o sensowną odpowiedz)
Kolejne pytania: Kto to jest : HariKage - przywóca jakiej wioski??
A trzecie pytanie to - dlaczego wioska piasku nie ma żadnego Sage??

Ostatnio edytowany przez Hayate Gekkou (2008-05-04 17:41:36)


             
                                                        Genin z Wioski Ukrytej w Kamieniu
                                                                     Punkty Nauki: 42
                                                                       Kasa: 60.000
                                                                     Bryłki Rudy: 20
                                                 2 Kastety, Szabla Kusanagi, Łuk + 30 strzał
                                              50 kunai, 100 shuriken'ów, 150 senbon, 5 SDW
               30 karteczek wybuchowych, 30 metrowa stalowa linka, 20 dymnych bomb, 1 rękawica Dźwięku

                                                                            Jutsu:
Kawarimi no Jutsu[100]Bushin no Jutsu[10 za klona]Henge no Jutsu[25]Katon: Housenka no Jutsu[20 za kule]
Doton: Doro Gaeshi[40] Kage Bunshin no Jutsu[200 za klona - max 4 klony], Katon: Karyuu Endan[100]
                                              Rayriuu no Tatsumaki[500], Fuuton Renkudan[400]
                                                     Chakra - 5000 [10.000 z Cursed Seal 1lvl]


                                                                        Umiejętności:
                                                             Podstawowa kontrola chakry
                                                            Zaawansowana kontrola chakry
                                                               Robienie Jutsu jedną ręką


                                                                            Ubranie:
                Strój Hayate Gekkou i kieszonka na bronie, opaska Wioski Kamienia, Czarne Rękawice

                                               
                                                                     Stoczone Walki:
                                           Zwycięstwa: 1          Remisy: 2           Porażki: 2
                                                 
                                                                    Walki Treningowe:
                                          Wygrane: 5             Remisy: 0             Przegrane: 0


                                                                          Atrybuty:
                                                                            Siła: D
                                                                        Szybkość: D

                                         

                                                                             Misje:   
                                                                              S:0                 
                                                                              A:0
                                                                              B:0
                                                                              C:2
                                                                              D:6
                                                                              E:11


                                                                          Historia kasy:
                                                  Uzbierałem z misji i podczas wypłat: 36.000 Kasy
     Póżniej zrobiłem zakupy: Kusanagi, kunai'e, shuriken'y, bomby dymne, karteczki wybuchowe i straciłem 11.500- Kasy
                                                          Wziełem wypłate w Środe - 28.05
                                                         Wziełem wypłate w Sobote - 31.06
                                                Zaliczyłem 2 misje rangi D i dwie rangi C = 3500G
                                      W Środę 9 lipca i w Sobote 12 lipca wziełem wypłaty - 4000G
                                     W Środę 16 lipca i w Sobote 19 lipca wziełem wypłaty - 4000G
                                     W Środę 23 lipca i w Sobote 26 lipca wziełem wypłaty - 4000G
                                     W Środę 30 lipca i w Sobote 2 sierpnia wziełem wypłaty - 4000G
                                    W Środę 6 sierpnia i w Sobote 9 sierpnia wziełem wypłaty - 4000G
                                                               
                                                             Aktualnie mam 60.000 Kasy
             P.S. - wiadomości o wypłatach sukcesywnie kasuje - żeby były tylko 3, gdyż zrobi się bałagan

Offline

 
  • Index
  •  » Biura Rady
  •  » O co kaman? (Czyli najczęściej zadawane pytania)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hubba.pl tłumaczenia finansowe Warszawa fontanna miejska